لوکس‌تر از دیگران تجربه کنید

شرکت معماری برساو طرح ، با هدف ارائه خدمات خاص در حوزه معماری، از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را آغاز نموده است و با طراحی بیش از ۵۰۰ پروژه طراحی  و ساخت ۱۰۰ پروژه داخلی، بازسازی، ویلایی و … ، توان این را دارد، صفر تا 100 پروژه شما را به اتمام برسانند. دپارتمان طراحی برساوطرح با برترین و حرفه ای ترین طراحان خبره و مهندسین معماری فارغ التحصیل از دانشگاه های معتبر با توجه به نیاز مشتری،خاص ترین و به روز ترین طراحی معماری را ارائه می دهند.

شرکت معماری برساوطرح تلفیقی است از دانش، تخصص، تجربه، جهت ارائه ی خدمات مناسب به مشتریان. ما باور داریم توسعه‌ شرکت جز با منابع انسانی متخصص، عملی نخواهد بود.این شرکت تلاش برای مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات، رضایت مشتری از خدمات ارائه شده را نه به عنوان یک شعار، بلکه به عنوان یک اعتقاد و باور می‌داند.

سیاست های توسعه ای برای رسیدن به هدف نهایی شرکت برساوطرح که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت آنان است، در دستور کار ما قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش و کاهش هزینه ها جزو اولویت ها و برنامه های شرکت معماری برساوطرح است.

در این میان شرکت معماری برساوطرح هم به عنوان یک بنگاه اقتصادی و با داشتن تجارب مفید، همواره تلاش نموده است گام هایی در جهت رشد و تعالی خود بردارد تا مجال تأمین رضایت حداکثری مشتریانش را داشته باشد.